9C06031A1542FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1542FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15.4K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1542FKHFT Yageo
    9C06031A1542FKHFT Yageo
    9C06031A1542FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1542FKHFT is described as RES SMD 15.4K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK