9C06031A1403FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1403FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 140K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1403FKHFT Yageo
    9C06031A1403FKHFT Yageo
    9C06031A1403FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1403FKHFT is described as RES SMD 140K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"