9C06031A1302JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1302JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13K OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1302JLHFT Yageo
    9C06031A1302JLHFT Yageo
    9C06031A1302JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1302JLHFT is described as RES SMD 13K OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM