9C06031A12R0JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A12R0JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 12 OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A12R0JLHFT Yageo
    9C06031A12R0JLHFT Yageo
    9C06031A12R0JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A12R0JLHFT is described as RES SMD 12 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"