9C06031A1200JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1200JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 120 OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1200JLHFT Yageo
    9C06031A1200JLHFT Yageo
    9C06031A1200JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1200JLHFT is described as RES SMD 120 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT