9C06031A1182FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1182FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11.8K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1182FKHFT Yageo
    9C06031A1182FKHFT Yageo
    9C06031A1182FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1182FKHFT is described as RES SMD 11.8K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM