9C06031A1152FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1152FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11.5K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1152FKHFT Yageo
    9C06031A1152FKHFT Yageo
    9C06031A1152FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1152FKHFT is described as RES SMD 11.5K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY