9C06031A1102FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1102FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1102FKHFT Yageo
    9C06031A1102FKHFT Yageo
    9C06031A1102FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1102FKHFT is described as RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"