9C04021A9102FLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A9102FLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 91K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A9102FLHF3 Yageo
    9C04021A9102FLHF3 Yageo
    9C04021A9102FLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A9102FLHF3 is described as RES SMD 91K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK