9C04021A6800JLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A6800JLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 680 OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A6800JLHF3 Yageo
    9C04021A6800JLHF3 Yageo
    9C04021A6800JLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A6800JLHF3 is described as RES SMD 680 OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK