9C04021A4022FLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A4022FLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 40.2K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A4022FLHF3 Yageo
    9C04021A4022FLHF3 Yageo
    9C04021A4022FLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A4022FLHF3 is described as RES SMD 40.2K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM