9C04021A2703FLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A2703FLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 270K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A2703FLHF3 Yageo
    9C04021A2703FLHF3 Yageo
    9C04021A2703FLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A2703FLHF3 is described as RES SMD 270K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR