9C04021A2493FLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A2493FLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 249K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A2493FLHF3 Yageo
    9C04021A2493FLHF3 Yageo
    9C04021A2493FLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A2493FLHF3 is described as RES SMD 249K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT