9C04021A2401FLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A2401FLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.4K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A2401FLHF3 Yageo
    9C04021A2401FLHF3 Yageo
    9C04021A2401FLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A2401FLHF3 is described as RES SMD 2.4K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY