9C04021A1821FLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A1821FLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.82K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A1821FLHF3 Yageo
    9C04021A1821FLHF3 Yageo
    9C04021A1821FLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A1821FLHF3 is described as RES SMD 1.82K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM