9C04021A1243FLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A1243FLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 124K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A1243FLHF3 Yageo
    9C04021A1243FLHF3 Yageo
    9C04021A1243FLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A1243FLHF3 is described as RES SMD 124K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"