9C04021A1003JLHF3 Yageo
  • Part Number: 9C04021A1003JLHF3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 100K OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C04021A1003JLHF3 Yageo
    9C04021A1003JLHF3 Yageo
    9C04021A1003JLHF3 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C04021A1003JLHF3 is described as RES SMD 100K OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK