SDS120PT08B XP Power
  • Part Number: SDS120PT08B
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 120W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM