JWK2548S3V3 XP Power
  • More about JWK2548S3V3 XP Power
    JWK2548S3V3 XP Power
    JWK2548S3V3 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK2548S3V3 is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"