JWK2548D12 XP Power
  • Part Number: JWK2548D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V -12V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JWK2548D12 XP Power
    JWK2548D12 XP Power
    JWK2548D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK2548D12 is described as DC/DC CONVERTER 12V -12V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT