JWK2524S12 XP Power
  • More about JWK2524S12 XP Power
    JWK2524S12 XP Power
    JWK2524S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK2524S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK