JWK1048S24 XP Power
  • More about JWK1048S24 XP Power
    JWK1048S24 XP Power
    JWK1048S24 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK1048S24 is described as DC/DC CONVERTER 24V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM