JWK1048D12 XP Power
  • Part Number: JWK1048D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V -12V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JWK1048D12 XP Power
    JWK1048D12 XP Power
    JWK1048D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK1048D12 is described as DC/DC CONVERTER 12V -12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE