JWK1024D15 XP Power
  • Part Number: JWK1024D15
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V -15V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JWK1024D15 XP Power
    JWK1024D15 XP Power
    JWK1024D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK1024D15 is described as DC/DC CONVERTER 15V -15V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"