JWK1024D12 XP Power
  • Part Number: JWK1024D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V -12V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JWK1024D12 XP Power
    JWK1024D12 XP Power
    JWK1024D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JWK1024D12 is described as DC/DC CONVERTER 12V -12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB