JTD2048S12 XP Power
  • More about JTD2048S12 XP Power
    JTD2048S12 XP Power
    JTD2048S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JTD2048S12 is described as DC DC CONVERTER 12V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS