JTD1548S3V3 XP Power
  • More about JTD1548S3V3 XP Power
    JTD1548S3V3 XP Power
    JTD1548S3V3 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JTD1548S3V3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"