JTD1548S15 XP Power
  • More about JTD1548S15 XP Power
    JTD1548S15 XP Power
    JTD1548S15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JTD1548S15 is described as DC DC CONVERTER 15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE