JTB0548S3V3 XP Power
  • More about JTB0548S3V3 XP Power
    JTB0548S3V3 XP Power
    JTB0548S3V3 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JTB0548S3V3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"