JTB0548S12 XP Power
  • More about JTB0548S12 XP Power
    JTB0548S12 XP Power
    JTB0548S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JTB0548S12 is described as DC DC CONVERTER 12V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM