JSM2548D15 XP Power
  • Part Number: JSM2548D15
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V -15V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JSM2548D15 XP Power
    JSM2548D15 XP Power
    JSM2548D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSM2548D15 is described as DC/DC CONVERTER 15V -15V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM