JSM2512D12 XP Power
  • Part Number: JSM2512D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V -12V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JSM2512D12 XP Power
    JSM2512D12 XP Power
    JSM2512D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSM2512D12 is described as DC/DC CONVERTER 12V -12V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK