JSM1048D15 XP Power
  • Part Number: JSM1048D15
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V -15V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JSM1048D15 XP Power
    JSM1048D15 XP Power
    JSM1048D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSM1048D15 is described as DC/DC CONVERTER 15V -15V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK