JSM1024S5V1 XP Power
  • More about JSM1024S5V1 XP Power
    JSM1024S5V1 XP Power
    JSM1024S5V1 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSM1024S5V1 is described as DC DC CONVERTER 5.1V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS