JSM1024D15 XP Power
  • Part Number: JSM1024D15
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V -15V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JSM1024D15 XP Power
    JSM1024D15 XP Power
    JSM1024D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSM1024D15 is described as DC/DC CONVERTER 15V -15V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH