JSM1024D12 XP Power
  • Part Number: JSM1024D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V -12V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JSM1024D12 XP Power
    JSM1024D12 XP Power
    JSM1024D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSM1024D12 is described as DC/DC CONVERTER 12V -12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM