JSM1012S5V1 XP Power
  • More about JSM1012S5V1 XP Power
    JSM1012S5V1 XP Power
    JSM1012S5V1 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSM1012S5V1 is described as DC DC CONVERTER 5.1V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH