JSK5024S12 XP Power
  • Part Number: JSK5024S12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC CONV. 50W, 2:1 INPUT, 1X2
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JSK5024S12 XP Power
    JSK5024S12 XP Power
    JSK5024S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSK5024S12 is described as DC-DC CONV. 50W, 2:1 INPUT, 1X2". Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23