JPS350PS15C XP Power
  • Part Number: JPS350PS15C
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: AC/DC CONVERTER 15V 250/350W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE