JHM1005S12 XP Power
  • More about JHM1005S12 XP Power
    JHM1005S12 XP Power
    JHM1005S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JHM1005S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE