JCP4012S12 XP Power
  • More about JCP4012S12 XP Power
    JCP4012S12 XP Power
    JCP4012S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCP4012S12 is described as DC DC CONVERTER 12V 40W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE