JCM3024D12 XP Power
  • Part Number: JCM3024D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC, 30W, DUAL OUTPUT, 2:1, 1X
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JCM3024D12 XP Power
    JCM3024D12 XP Power
    JCM3024D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCM3024D12 is described as DC-DC, 30W, DUAL OUTPUT, 2:1, 1X. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM