JCM3012D12 XP Power
  • Part Number: JCM3012D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC, 30W, DUAL OUTPUT, 2:1, 1X
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about JCM3012D12 XP Power
    JCM3012D12 XP Power
    JCM3012D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCM3012D12 is described as DC-DC, 30W, DUAL OUTPUT, 2:1, 1X. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP