JCL3048S15 XP Power
  • More about JCL3048S15 XP Power
    JCL3048S15 XP Power
    JCL3048S15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCL3048S15 is described as DC DC CONVERTER 15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE