JCK5048S3V3 XP Power
  • More about JCK5048S3V3 XP Power
    JCK5048S3V3 XP Power
    JCK5048S3V3 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCK5048S3V3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V 33W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"