JCK5024S12 XP Power
  • More about JCK5024S12 XP Power
    JCK5024S12 XP Power
    JCK5024S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JCK5024S12 is described as DC DC CONVERTER 12V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM