ITZ0924S24 XP Power
  • More about ITZ0924S24 XP Power
    ITZ0924S24 XP Power
    ITZ0924S24 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ITZ0924S24 is described as DC DC CONVERTER 24V 9W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM