ISX0648S15 XP Power
  • More about ISX0648S15 XP Power
    ISX0648S15 XP Power
    ISX0648S15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ISX0648S15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM