ISU0348S24 XP Power
  • More about ISU0348S24 XP Power
    ISU0348S24 XP Power
    ISU0348S24 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ISU0348S24 is described as DC DC CONVERTER 24V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH