ISB0124D15 XP Power
  • More about ISB0124D15 XP Power
    ISB0124D15 XP Power
    ISB0124D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ISB0124D15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS